• вторник, 13 декември 2016
  • 202 преглеждания

Малките футболисти от „Академик” – Свищов заеха второ място в турнира за купа „Етър” в Търново

Футболистите на „Академик”, набор 2006, направиха оспорван финал с отбора на домакините „Етър” - Велико Търново. С резултат 2:1 виолетовите станаха шампионите на турнира, а свищовските възпитаници на треньора Тодор Борисов заеха достойното второ място. Третото място си заслужи футболният отбор „Алекс ОК”.
В предколедния турнир взеха участие 8 отбора, които се представиха достойно и бяха наградени с грамоти и футболни топки. Спортно-техническият директор Стефан Атанасов връчи купи на шампиона „Етър” и на заелите второ и трето място футболни отбори.
Голмайстор на турнира стана Стилиян Иванов от „Етър” с 6 попадения, най-добър вратар стана Евгени Дочев от „Академик” - Свищов, а специалната награда за „откритие на турнира” спечели Тонислав Донков от „Алекс ОК”.