Свищов - Вашето мнение Община Свищов - Сигнали за корупция Туризъм в Свищов

Делян Илиев от Свищов с бронз на Световното първенство по бойно самбо в Москва

Добавена на: 2017-03-28 12:02:00

Свищовският спортист отново показа класа с достойното си представяне на световно ниво!

Европейският медалист по бойно самбо Делян Илиев отново доказа високото ниво на своите спортни възможности, като спечели бронзов медал на Световната купа по бойно самбо в Москва.

През 2016 година, след като се завърна с бронзов медал от шампионата на Европа, спортистът бе награден от кмета Генчо Генчев с почетен знак на Община Свищов за високи спортни постижения, а по-късно стана трети в класирането на Общината за спортист на годината. Ето, че свищовският спортист отново показа класа с достойното си представяне на световно ниво!