Свищов - Вашето мнение Община Свищов - Сигнали за корупция Туризъм в Свищов

МЕЖДУНАРОДНО БИЕНАЛЕ ЗА ДЕТСКА РИСУНКА

МЕЖДУНАРОДНО БИЕНАЛЕ ЗА ДЕТСКА РИСУНКА
Добавена на: 2015-04-22 11:20:56

Откриването на изложба с творби от Международното биенале за детска рисунка „Свищов-2015” и награждаването на отличените деца ще бъде на 24 април (петък) от 11:00 часа в ХГ "Николай Павлович".


ПРОТОКОЛ
Днес 16.04.2015 год. комисия в състав: председател Иван  Бонев – главен  уредник в ХГ „Н. Павлович” и членове: Пламен Симеонов – уредник в ХГ „Н. Павлович“ и Пламен Терзиев – учител по изобразително изкуство, назначена със заповед  № 23 /08.04.2015 год. на Началник отдел „Образование и култура” Милена Богданова, прегледа и оцени представените рисунки за Международното биенале „Свищов 2015” и присъди следните награди:

БЪЛГАРСКИ  РАЗДЕЛ
ПЪРВА  ВЪЗРАСТОВА  ГРУПА  4  –  7год.
 
ПЪРВА  НАГРАДА     ПЛАМЕНА ПЕРАНОВА – 7 год., гр. Дупница, СОУ  „Св. Паисий Хилендарски”
ВТОРА  НАГРАДА     ДЕСИСЛАВА ДИМИТРОВА – 7 год., гр. Плевен, Арт школа „Колорит”
ТРЕТА  НАГРАДА      ПРЕСЛАВА СТАНЕВА – 6 год., гр. Попово, ШИИ „Арт Попово”
 
ПООЩРЕНИЕ                                             
ГЕОРГИ ВЕСЕЛИНОВ – 6 год., гр. София, Ателие “Приказен свят”
ДИЯНА ДЖЕНКОВА – 6 год., гр. Стара Загора, ЦДГ “№ 25 “Ален мак”
ДИМИТРИС СТАВРОУ – 4 год., гр. Търговище, Арт студио “Шарени пръсти”
АЙСУН АЛИ – 5 год., гр. Ловеч, ОДЗ “Слънчце"
СВЕТОЗАРА ПЕРНИКОВА – 6 год. и ТЕОДОРА ПЕТРОВА – 6 год., гр.Габрово,  ЦДГ “Радост”
  
ВТОРА  ВЪЗРАСТОВА  ГРУПА  8  -  11год.
  
ПЪРВА  НАГРАДА    ХРИСТИЯНА БАНКОВА – 10 год., гр. Севлиево, ШИИ към НЧ “Развитие”
ВТОРА  НАГРАДА    МОНИКА ЗАХАРИЕВА – 11 год., гр. Видин, СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий"                       
ТРЕТА  НАГРАДА     ВАЛЕНТИН ВАЛЕНТИНОВ – 11 год., гр. Видин, СОУ”Св.Св. Кирил и Методий"  
                                                                                                                      
ПООЩРЕНИЕ 
НИКОЛ ЛЮБОМИРОВА – 10 год., гр. Казанлък, ОДК “Св. Иван Рилски”, Школа "Живопис"                                  ГЮРИЯ НИКОЛОВА – 10 год., гр. Летница, СОУ ”Бачо Киро”
МАРИЯ КИРОВА – 10 год., гр. Търговище,   Школа по изкуствата
ЕВА ВЛАДИМИРОВА – 8 год., гр. Търговище, Школа по изкуствата
ХРИСТИЯН МИТОВ - 8 год., гр. Летница, СОУ ”Бачо Киро”
АДРИАНА ГЕОРГИЕВА - 9 год., гр. Свишов, СОУ ”Н. Катранов”
 
 ТРЕТА  ВЪЗРАСТОВА  ГРУПА  12  –  16год.
 
ПЪРВА  НАГРАДА     ВАСИЛЕНА ТРУНЧЕВА – 12 год., гр. София, Ателие “Приказен свят”
ВТОРА  НАГРАДА     ЛУИЗА ТОТЕВА – 15 год., гр. Казанлък, ОДК “Св. Иван Рилски”, школа "Живопис"          ТРЕТА  НАГРАДА      СЕЛЯЙ НАЗИМОВА – 12 год., гр. Търговище, Школа по изкуствата
 
ПООЩРЕНИЯ
БЕЛОСЛАВА БОРИСОВА – 12 год.,  гр. П.Тръмбеш, СОУ "Цанко Церковски”
МЕЛИСА АШКЪНОВА – 12 год., гр. Свищов, СОУ”Ф.Сакелариевич”
ИЛИЯНА ПЕТКОВА – 14 год., гр. Свищов, СОУ”Д. Благоев”
 
ЧУЖДЕСТРАНЕН  РАЗДЕЛ
 
ПЪРВА  ВЪЗРАСТОВА  ГРУПА  4  –  7год.
 
ПЪРВА  НАГРАДА     ТИАРА ВУКОВИЧ – 4 год., Копер, СЛОВЕНИЯ
ВТОРА  НАГРАДА      К. РУПА – 6 год., Хайдерабад, ИНДИЯ
ТРЕТА  НАГРАДА      Н. ЯХАНАВИ – 4 год., Хайдерабад, ИНДИЯ
 
ПООЩРЕНИЕ
В. ПЕРМ – 6 год., Хайдерабад, ИНДИЯ
КЕВИН ПАХОР – 5 год., Копер, СЛОВЕНИЯ
САРА ШМИТРАН – 5 год., Копер, СЛОВЕНИЯ
 
 
ВТОРА  ВЪЗРАСТОВА  ГРУПА  8  -  11год
 
ПЪРВА  НАГРАДА     НИКОЛА ХОРВАТОВА – 11 год., Яровнице, СЛОВАКИЯ      
ВТОРА  НАГРАДА     НИКИТА ЧУМАК – 8 год., Владимир, РУСИЯ
ТРЕТА  НАГРАДА      Н. РЕДДИ – 9 год., Хайдерабад, ИНДИЯ
 
ПООЩРЕНИЕ
АНАСТАСИЯ КЛУШИНА – 11 год., Владимир, РУСИЯ       
ЙОАНА ДРАГУЛТИЧ – 10 год., Тулча, РУМЪНИЯ
А. ШРЕТЕИ – 11 год., Хайдерабад, ИНДИЯ
 
ТРЕТА  ВЪЗРАСТОВА  ГРУПА  12  –  16год.
 
ПЪРВА  НАГРАДА      ЛИВИЯ ГАБРИЕЛА – 13 год., Тулча, РУМЪНИЯ
ВТОРА  НАГРАДА      ДАМЯН ГИНА – 12 год., Яровнице, СЛОВАКИЯ      
ТРЕТА  НАГРАДА       АНАСТАСИЯ МАСЛОВА – 13 год., Владимир, РУСИЯ       
 
ПООЩРЕНИЯ
А. ПРАХЛАНД – 15 год., Хайдерабад, ИНДИЯ
СТЕФАНИ ГЕОРГИЕВА – 15 год., ИСПАНИЯ  
ВАЛЕНТИН СОЛАР – 12 год., Суботица, СЪРБИЯ
 

СПЕЦИАЛНА  НАГРАДА
ИВАИЛА СВЕТОЗАРОВА – 7 год., гр.. ТЪРГОВИЩЕ,
АТЕЛИЕ ЗА ИЗОБРАЗИТЕЛНИ ИЗКУСТВА

КОЛЕКТИВНА  НАГРАДА  ЗА  БЪЛГАРСКО УЧАСТИЕ
ГР. ТЪРГОВИЩЕ, АТЕЛИЕ ЗА ИЗОБРАЗИТЕЛНИ ИЗКУСТВА
 

КОЛЕКТИВНА   НАГРАДА  ЗА  ЧУЖДЕСТРАННО  УЧАСТИЕ
ИНДИЯ
 

НАГРАДА  НА  МФ ”АЛ.КОНСТАНТИНОВ”  ЗА  БЪЛГАРСКО УЧАСТИЕ
ИВАНА СТОЯНОВА - 9 год., гр. София, Ателие “Приказен свят”
 

НАГРАДА  НА  МФ ”АЛ.КОНСТАНТИНОВ”  ЗА  ЧУЖДЕСТРАННО  УЧАСТИЕ
КАРМЕН СТЕФАНИЯ – 15 год., Тулча, РУМЪНИЯ
 

НАГРАДА  НА  ФОНДАЦИЯ  ”АНГЕЛИ ОТ ЛИМ”
ЗОРНИЦА АНЧЕВА – 7 год., с.Ореш, Школа “Палитра”
 
 
ПРЕДСЕДАТЕЛ: /п/
/ Ив.БОНЕВ /
     
ЧЛЕНОВЕ:
1.   / п /                                                               
/ Пл. СИМЕОНОВ /
                                                                                 
2.  /п/                                                                                                                                                                                                                                                
/ Пл. ТЕРЗИЕВ /
 
СЪОБЩЕНИЕ ЗА ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ В МЕЖДУНАРОДНОТО БИЕНАЛЕ ЗА ДЕТСКА РИСУНКА
24 април (петък) от 11.00 ч., в ХГ „Николай Павлович”
Откриване изложба с творби от Международното биенале за детска рисунка
„Свищов-2015” и награждаване на отличените деца.
 
 

Свищов в снимки

Община Свищов Община Свищов Община Свищов Община Свищов

Знаете ли че ...

В Свищов е основан първият български хор

Първият български хор е основан през 1868 година в град Свищов от всестранно надарения...
Научете повече»


Проект №DIR-5112122-3-68

Дарителска Кампания