Свищов - Вашето мнение Община Свищов - Сигнали за корупция Туризъм в Свищов

ТУРНИР ПО ФУТБОЛ НА МАЛКИ ВРАТИ - 2012 г.

ТУРНИР ПО ФУТБОЛ НА МАЛКИ ВРАТИ - 2012 г.
Добавена на: 2012-02-20 09:35:36

П Р О Г Р А М А

ТУРНИР ПО ФУТБОЛ НА МАЛКИ ВРАТИ – 2012 г.
 
 
П   Р   О   Г   Р   А   М  А
 
Г Р У П А    А
 
I – ви кръг – 27 февруари (понеделник)
17.30 Александрово – Какафония                                           …………
18.00 Еврологистика – Кемапул                                              …………
18.30 Спортист Асенов – Вардим                                            …………
19.00 Биляна – Кметство с. Царевец                                       …………
II – ри кръг – 29 февруари (сряда)
17.30 Вардим – Какафония                                                       …………
18.00 Еврологистика – Кметство с. Царевец                         …………
18.30 Спортист Асенов – Биляна                                             …………
19.00 Александрово – Кемапул                                               …………
III – ти кръг -2 март (петък)
17.30 Кемапул – Кметство с. Царевец                                    …………
18.00 Александрово – Вардим                                                 …………
18.30 Какафония – Биляна                                                        …………
19.00 Еврологистика – Спортист Асенов                              …………
IV – ти кръг 6 март (вторник)
17.30 Александрово – Кметство с. Царевец                          …………
18.00 Вардим – Биляна                                                              …………
18.30 Спортист Асенов – Кемапул                                          …………
19.00 Какафония – Еврологистика                                          …………
V – ти кръг – 8 март (четвъртък)
17.30 Александрово – Биляна                                                  …………
18.00 Кметство с. Царевец – Спортист Асенов            …………
18.30 Еврологистика – Вардим                                                …………
19.00 Кемапул – Какафония                                                     …………
VI – ти кръг – 12 март (понеделник)
17.30 Биляна – Еврологистика                                                 …………
18.00 Александрово – Спортист Асенов                                …………
18.30 Кметство с. Царевец                                                        …………
19.00 Вардим – Кемапул                                                           …………
 
VII – ми кръг – 14 март (сряда)
17.30 Александрово – Еврологистика                                    …………
18.00 Спортист Асенов – Какафония                                      …………
18.30 Биляна – Кемапул                                                            …………
19.00 Кметство с. Царевец – Вардим                                      …………

 
 
 
Г Р У П А   Б
 
I –ви кръг -28 февруари (вторник)
17.30 Бетис – Джантов с. Б.Сливово                                       …………
18.00 Лато – Комита                                                                  …………
18.30 Топливо Асенов – Т Е Ц
19.00 Сортови семена с.Ореш – Изгрев 93 с. Царевец         …………
II – ри кръг – 1 март (четвъртък)
17.30 Т Е Ц – Джантов с. Б.Сливово                                       …………
18.00 Лато – Изгрев 93 с. Царевец                                          …………
18.30 Топливо Асенов – Сортови семена с. Ореш               …………
19.00 Бетис – Комита                                                                 …………
III – ти кръг – 5 март (понеделник)
17.30 Комита – Изгрев 93 с. Царевец                                      …………
18.00 Бетис – Т Е Ц                                                                    …………
18.30 Джантов с. Б.Сливово                                                     …………
19.00 Лато – Топливо Аенов                                                    …………
IV – ти кръг – 7 март (сряда)
17.30 Бетис – Изгрев 93 с. Царевец                                         …………
18.00 Т Е Ц – Сортови семена с. Ореш                                   …………
18.30 Топливо Асенов – Комита                                             …………
19.00 Джантов с. Б.Сливово – Лато                                        …………
V  -ти кръг – 9 март (петък)
17.30 Бетис – Сортови семена с. Ореш                                   …………
18.00 Изгрев 93 с. Царевец – Топливо Асенов                     …………
18.30 Т Е Ц – Лато                                                                      …………
19.00 Комита – Джантов с. Б.Сливово                                   …………
 
 
 
VI – ти кръг – 13 март (вторник)
17.30 Сортови семена с. Ореш – Лато                                    …………
18.00 Бетис – Топливо Асенов                                                 …………
18.30 Изгрев 93 с. Царевец – Джантов с. Б.Сливово           …………
19.00 Т Е Ц – Комита                                                                 …………
VII –ми кръг – 15 март (четвъртък)
17.30 Бетис – Лато                                                                      …………
18.00 Топливо Асенов – Джантов с. Б.Сливово          …………
18.30 Сортови семена с. Ореш – Комита                                …………
19.00 Т Е Ц – Изгрев 93 с. Царевец                                         …………
 
ЗА СЛЕДВАЩИЯ ЕТАП СЕ КЛАСИРАТ ПЪРВИТЕ 4 ОТБОРА ОТ ВСЯКА ГРУПА. ТЕ ЩЕ ИГРАЯТ НА ЕЛИМИНИРАНЕ ПО СЛЕДВАЩИЯ НАЧИН:
 
¼ ФИНАЛИ  НА 16 МАРТ (ПЕТЪК)
          17.30 Първия от Група А – Четвъртия от Група Б
18.15 Втория от Група А – Третия от Група Б
19.00 Третия от Група А – Втория от Група Б
       19.45 Четвъртия от Група А – Първия от Група Б
 
ПОЛУФИНАЛИ - на 19 март (понеделник) играят победителите от първите 2 срещи от 17.30 ч. Победителите от третата и четвъртата среща играят от 18.30 ч.
 
СРЕЩА ЗА 3–4 МЯСТО: 20 март (вторник) от 17.30 ч.
ФИНАЛ ЗА 1–2 МЯСТО: 20 март (вторник) от 18.15 ч.
 
НАГРАЖДАВАНЕ И ЗАКРИВАНЕ: 19.00 ч. НА 20 МАРТ.
 

Свищов в снимки

Община Свищов Община Свищов Община Свищов Община Свищов

Знаете ли че ...

Първото училищно дарение в България

През 1812 г. свищовецът Филип Сакалариевич, търговец във Виена, прави първото в България...
Научете повече»


Проект №DIR-5112122-3-68

Дарителска Кампания