Свищов - Вашето мнение Община Свищов - Сигнали за корупция Туризъм в Свищов

Турнир по футбол на малки врати - Програма

П Р О Г Р А М А
ЗА ТУРНИРА ПО ФУТБОЛ НА МАЛКИ ВРАТИ
2 0 1 1 г.

Предстоят:

10 март(четвъртък)
ГРУПА 1
17.30 ч. Еврологистика - С У П Ц (с. Овча Могила)
18.10 ч. Кримапласт - Биляна( с. Б. Сливово)
18.50 ч. Изгрев 93 (с. Царевец) - Сортови семена (с.Ореш)

11 март(петък)
ГРУПА 2
17.30 ч. Т Е Ц - Форум
18.10 ч. Кемапул - Вардим
18.50 ч. Топливо (с. Козловец) - Трътките

14 март(понеделник)
ГРУПА 3
17.30 ч. Спортист (с. Козловец) - Аквилон
18.10 ч. Минерал – СОУ "Цв.Радославов"
18.50 ч. ЕТ "С. Димитров" - Кемагро

15 март(вторник)
ГРУПА 1
17.30 ч. Изгрев 93 (с. Царевец) - Еврологистика
18.10 ч. Сортови семена (с. Ореш) - Кримапласт
18.50 ч. Биляна (с. Б. Сливово) – СУПЦ (с. Овча Могила)

16 март(сряда)
ГРУПА 2
17.30 ч. Топливо (с. Козловец) - Кемапул
18.10 ч. Трътките – Т Е Ц
18.50 ч. Форум - Вардим

17 март(четвъртък)
ГРУПА 3
17.30 ч. Кемагро – ЕТ "Кали"
18.10 ч. Аквилон – ЕТ "С. Димитров"
18.50 ч. СОУ "Цв. Радославов" – Спортист (с. Козловец)

18 март(петък)
ГРУПА 1
17.30 ч. С У П Ц – Сортови семена (с. Ореш)
18.10 ч. Еврологистика – Биляна (с. Б. Сливово)
18.50 ч. Изгрев 93 (с. Царевец) - Кримапласт

21 март(понеделник)
ГРУПА 2
17.30 ч. Вардим - Трътките
18.10 ч. Кемапул - Форум
18.50 ч. Топливо (с. Козловец) – Т Е Ц

22 март(вторник)
ГРУПА 3
17.30 ч. Аквилон – СОУ "Цв. Радославов"
18.10 ч. ЕТ"Кали" – Спортист (с. Козловец)
18.50 ч. Кемагро – Минерал (с. Овча Могила)

23 март(сряда)
ГРУПА 1
17.30 ч. Сортови семена (с. Ореш) – Биляна (с. Б. Сливово)
18.10 ч. С У П Ц – Изгрев 93 (с. Царевец)
18.50 ч. Кримапласт - Еврологистика

24 март(четвъртък)
ГРУПА 2
17.30 ч. Трътките - Форум
18.10 ч. Вардим – Топливо (с. Козловец)
18.50 ч. Т Е Ц - Кемапул

25 март(петък)
ГРУПА 3
17.30 ч. ЕТ "Кали" - Аквилон
18.10 ч. СОУ "Цв. Радославов" – ЕТ "С. Димитров"
18.50 ч Спортист (с. Козловец) – Минерал

28 март(понеделник)
ГРУПА 3
17.30 ч. Минерал – ЕТ "С. Димитров"
18.10 ч. ЕТ "Кали" – СОУ "Цв. Радославов"
18.50 ч. Аквилон - Кемагро

29 март(сряда)
ГРУПА 3
17.30 ч. Кемагро – СОУ "Цв. Радославов"
18.10 ч. ЕТ "С. Димитров" – Спортист (с. Козловец)
18.50 ч. ЕТ "Кали" – Минерал (с. Овча Могила)

СЛЕД ИЗИГРАВАНЕ НА СРЕЩИТЕ В ГРУПИТЕ ЩЕ СЕ ТЕГЛИ ЖРЕБИЙ ЗА ЧЕТВЪРТФИНАЛИТЕ, В КОИТО ЩЕ УЧАСТВАТ ПЪРВИТЕ ДВА ОТБОРА ОТ ВСЯКА ГРУПА ПЛЮС ДВА ОТ ОТБОРИТЕ, КЛАСИРАЛИ СЕ ПО ПОКАЗАТЕЛИ НА ТРЕТО МЯСТО.

Свищов в снимки

Община Свищов Община Свищов Община Свищов Община Свищов

Знаете ли че ...

В Свищов е първата търговска гимназия

Свищовецът Димитър Хадживасилев, търговец в Букурещ, подарява през 1882 г. средства за...
Научете повече»


Проект №DIR-5112122-3-68

Дарителска Кампания